Цей продукт “вбиває” колаген і старить шкіру: терміново приберіть із раціону і збережіть молодість

Виключення з раціону продуктів, що містять шкідливі добавки, обмеження споживання цукру і вживання органічних продуктів — усе це може допомогти зберегти красу і здоров'я шкіри на довгі роки, інформує Ukr.Media.

Нестача сну і куріння — це лише деякі з факторів, які можуть негативно впливати на організм і прискорювати процес старіння. Однак найбільш значущий фактор, який може призвести до появи зморшок, сухості шкіри, прищів і тьмяного кольору обличчя — це неправильне харчування. Як розповіли медики, існують певні продукти, які слід виключити з раціону, якщо ми хочемо зберегти молодість і здоров'я нашої шкіри. Насамперед варто звернути увагу на різні добавки в їжі, як-от ароматизатори, консерванти, барвники та загусники. Вони можуть прискорювати процес старіння, а також негативно впливати на здоров'я загалом. Особливо шкідливий для шкіри цукор, який часто присутній у великих кількостях у раціоні. Надлишок цукру в організмі призводить до глікування білків, що зі свого боку спричиняє утворення токсинів і руйнування колагену шкіри, роблячи її менш еластичною. Тому, щоб зберегти красу і здоров'я шкіри, слід обмежити споживання продуктів, що містять цукор.

По-друге, слід врахувати, що вживання сосисок, ковбас та інших аналогічних продуктів може значно збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Це особливо важливо враховувати, зважаючи на той факт, що саме такі захворювання є однією з головних причин смертності у світі. По-третє, необхідно пам'ятати, що нестача вітамінів і мінералів у їжі може прискорити старіння наших органів. Тому, щоб зберегти здоров'я на довгі роки, не рекомендується готувати їжу в скороварці, де високі температури можуть знищити до 90% корисних речовин.

По-четверте, слід враховувати, що вживання алкоголю може негативно вплинути на психічне здоров'я, прискоривши зниження когнітивних функцій. Тому щоб зберегти ясність розуму варто обмежити споживання алкоголю до мінімуму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *