Японська делегація вивчала наслідки російської атаки на музей “Чорнобиль” у Києві – МВС

Державна секретарка Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук разом із директоркою Національного музею «Чорнобиль» Віталіною Мартиновською провели для японської делегації, яку очолював державний міністр закордонних справ Японії Аяно Куніміцу, огляд наслідків російського нападу на музей. Про це поінформував Департамент комунікації…









