В Румунії будують автомагістраль до кордону з Україною: куди планують продовжити

У Румунії планують до 2026 року завершити будівництво автомагістралі із Бухареста до міста Серет, що розташоване на кордоні з Україною. Далі дорогу хочуть продовжити щонайменше до Чернівців, Тернополя та Львова.

Про це розповів президент Сучавської повітової ради Георге Флутур на презентації стратегії щодо Генерального плану розвитку прикордонної інфраструктури у Чернівцях. Його слова процитувало агенство Укрінформ. Будівництво дороги роблять за гроші, надані Європейською комісією.

Флутур зазначив, що в Румунії затвердили реконструкцію автошляху Бухарест – Сірет – Порубне (пункт пропуску на кордоні з Румунією у Чернівецькій області).

“Дорогу будуватимуть за європейські кошти. Ми зобов’язані вжити всі необхідні заходи, щоб продовжити цю дорогу до Чернівців, Тернополя, Львова та Польщі із виходом до шляху на країни Балтії”, – сказав Флутур.

За його словами, автошлях від Чорного до Балтійського і Егейського морів є стратегічним для НАТО. Але для того, щоб чинний КПП “Порубне – Сірет” міг пропустити ще більше вантажів, його потрібно розширити.

Йдеться про будівництво нових та модернізацію чинних пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні. Крім того, румунська сторона зі свого боку зобов’язується розбудовувати і залізничні сполучення до українсько-румунського кордону для того, щоб збільшити кількість вантажів для експортно-імпортних операцій між Україною та країнами ЄС.

Як повідомляв OBOZ.UA, на трасі Львів – Рава-Руська збудують ще одну смугу руху. Річ у тім, що ця траса веде до кордону з Європейським Союзом – відповідно, додаткова смуга може частково вирішити проблему з заторами в напрямку кордону, де вантажівки часто блокують рух.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

1

1

0

0

0

0

00Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *