Британський серфер загинув після того, як дошка зламалася навпіл через вітер зі швидкістю 80 миль/год в Австралії

Пляж Франкстон у Мельбурні, Австралія.
Поліцію та парамедиків викликали на пляж Франкстон у Мельбурні (Фото: Getty Images/iStockphoto)

Британець потонув після того, як його дошка для серфінгу зламалася під час шторму на австралійському пляжі.

Поліцію та парамедиків викликали на пляж Франкстон, що на південному сході Мельбурна, приблизно о 17:00 за місцевим часом у середу після того, як люди помітили двох чоловіків, які боролися у воді.

Було викликано гелікоптер, щоб доставити пару лебідкою назад на берег, але обоє були безпорадні та не змогли їх реанімувати.

Жодного з чоловіків не було ідентифіковано, оскільки поліція працює над повідомленням їхніх найближчих родичів.

Вони вважають, що один із них, 36-річний громадянин Великої Британії, займався серфінгом, коли його дошка зламалася через вітер зі швидкістю 130 км/год.

43-річний друг серфера стрибнув у воду, щоб допомогти, але потім обидва опинилися в біді.

Виступаючи перед журналістами у четвер, інспектор поліції Вікторії Мелісса Ніксон сказала, що серфер мав «мінімальний досвід».

«Схоже, він лише вчився серфінгу», – сказала вона.

Щоб переглянути це відео, будь ласка, увімкніть JavaScript та розгляньте можливість оновлення веббраузера до веббраузера, який підтримує відео HTML5.

Далі

Франкстон, Вікторія, Австралія
Кажуть, що дошка для серфінгу британця зламалася під час вітру зі швидкістю 80 миль/год (Фото: Getty Images)

«Він ледве тримався у воді після того, як зламалася дошка для серфінгу. Він не мав досвіду в серфінгу».

Його друг, очевидно, подумав, що він у біді, і кинувся йому на допомогу.

«Погода вчора явно не підходила для серфінгу у воді, незалежно від того, чи маєте ви досвід, чи ні».

«Це ризик, на який ти йдеш, що наражаєш на небезпеку інших людей».

Вона додала, що поліцейський тактичний оператор, який брав участь у порятунку чоловіків з океану, отримав легкі травми в лікарні після інциденту.

Більше трендів

«Йому довелося заходити туди двічі», – сказала пані Ніксон.

«Як я вже казав, вони дуже досвідчені. Вони часто це роблять».

«Не плавайте та не займайтеся серфінгом у таких умовах, якщо ми знаємо, що це будуть небезпечні умови».

«Ви наражаєте себе на небезпеку. Ви наражаєте на небезпеку людей, які кидаються вам на допомогу. Ви наражаєте на небезпеку служби екстреної допомоги».

Sourse: metro.co.uk

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *