Олександр Кірш: США і спонсорування тероризму — Блоги | OBOZ.UA

Згідно з американським законодавством визнати якусь країну державою — спонсором тероризму може не Сенат і навіть не Конгрес в цілому, а лише Державний секретар США.

Відео дня

Але саме у Держдепі від визнання мордора державою — споносором тероризму відмовились, внаслідок чого росія не поповнила собою “почесний перелік” з Куби, ірану, північної кореї й Сірії.

Наслідками визнання країни державою — спонсором тероризму, зокрема, є:

заборона допомоги від США, в тому числі економічної підтримки;

заборона на експорт та продаж боєприпасів;

для фізичних та юридичних осіб США участь у фінансових операціях з урядом “держави-терористом” стане незаконною;

внесення до “чорного списку” The Financial Action Task Force (FATF) — це блокування рахунків банків “держави-терориста” по всьому світу;

скасування судового, виконавчого, суверенного імунітету — “державу-терориста” можна притягнути до відповідальності у суді інших країн світу.

Таким чином, визнання, щодо якого йдеться, мало би включати стосовно держави-терористу заборону на допомогу їй, у тому числі економічну, з чого однозначно й беззаперечно випливає, що свідоме ухиляння від такого визнання як раз і свідчить про пряме спонсорування тероризму з відмовою від припинення цього спонсорування.

Оскільки російський тероризм багаторазово був виявлений і документально зафіксований, у тому числі на міжнародному рівні, США, ухиляючись від відповідного визнання, автоматично й самі стають справжнім спонсором тероризму.

При цьому державний тероризм Куби, ірану, кндр і Сірії офіційно визнано навіть Сполученими Штатами, вони ж чудово знають і про економічні та інші контакти росії з цими 4 країнами, тобто не помічати російського спонсорування тероризму неможливо вже хоча б з цієї причини, тож йдеться саме про свідоме ігнорування Америкою спонсорування мордором тероризму.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…61

61

0

0

8

6

50Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *