Китай і Північна Корея провели переговори: домовилися про непохитну дружбу

У китайській столиці Пекіні відбулася зустріч офіційних осіб КНР та КНДР. За її результатом Китай та Північна Корея взяли на себе зобов’язання щодо подальшого розвитку двосторонніх зв’язків.

Про це пише Reuters. “Північнокорейська делегація на чолі з Кім Сон Нам, головою міжнародного відділу ЦК Трудової партії КНДР, відвідала низку країн, з якими Пхеньян підтримує тісні зв’язки”, – сказано в статті. 

Підставою для цих візитів стало прагнення Пхеньяна розширити свою дипломатичну взаємодію з іншими державами після карантину через COVID-19 (через нього КНДР призупиняла дипломатичні обміни зі своїми головними союзниками). 

Ван Хунін, четвертий за рангом лідер Китаю, сказав Кім Сон Наму, що дружба між Китаєм і КНДР є “стратегічним вибором”. Китайський чиновник запевнив, що вона ніколи не похитнеться “незалежно від того, як може змінитися міжнародна ситуація”.

Нагадаємо, що на початку цього року лідер Північної Кореї Кім Чен Ин і глава Китаю Сі Цзіньпін обмінялися посланнями та пообіцяли встановити більш тісні зв’язки. Центральне телеграфне агентство Кореї повідомило, що на зустрічі в четвер Ван передав Кіму “сердечне і тепле” послання Сі Цзіньпіна.

Також Кім Сон Нам провів переговори з Цай Ци, який очолює Секретаріат Комуністичної партії Китаю. Цай сказав, що дружба між двома країнами була “сформована на крові” і привітав “світле майбутнє під стратегічним керівництвом” Сі та Кіма.

Крім того, Кім зустрівся з Лю Цзяньчао, який очолює орган Комуністичної партії Китаю, що відповідає за зв’язки з іноземними політичними партіями.

Як повідомляв OBOZ.UA:

– У Білому домі раніше заявили, що уряди Російської Федерації, Китаю та Північної Кореї поглиблюють співпрацю та зв’язки між собою. Це відбувається на тлі незадоволеності цих держав сучасним світовим порядком.

– Тим часом російський топпропагандист Володимир Соловйов заявив про необхідність створення нового військового блоку. На його думку, до нього має увійти Росія, Північна Корея, Китай та Іран.

Лише перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

53

2

53

14

0

1

160Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *