Зеленський доручив місцевій владі готуватися до нових ударів по енергетиці

Зеленський доручив місцевій владі готуватися до нових ударів по енергетиці

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Володимир Зеленський провів в Івано-Франківську засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Про це повідомив Офіс президента.

Серед головних завдань, які поставив глава держави перед місцевою владою були підготовка до нових можливих ударів Росії по енергетиці та фокусування місцевих бюджетів на обороні.

– Очевидно, що цієї осені та зими ворог спробує повторити терор проти української енергетики. Маємо бути готові до цього як на державному рівні, так і на рівні кожної громади, кожного нашого міста й села, — заявив Зеленський.

Президент доручив поставити оборону пріоритетом при витрачанні як державного, так й місцевих бюджетів. 

– Місцеві бюджети мають суттєві ресурси, які треба витрачати з державницької позиції. Усі бачать, якими є потреби на передовій. Усі бачать, на чому акцентують волонтери. Отже, усі бюджети – і державний, і місцевий – мають відповідати пріоритету номер один, а саме обороні. Допомога нашим воїнам, допомога захисту, допомога сімʼям наших героїв і загалом захисту життя, — сказав він.

Також під час робочої поїздки в Івано-Франківську область Володимир Зеленський відвідав Центр фізичної та реабілітаційної медицини, де лікуються поранені українські військовослужбовці й нагородив захисників орденами «За мужність» IIІ ступеня. Бійці подарували президентові шеврони.

27 липня президент України Володимир Зеленський відвідав Дніпропетровську, Миколаївську та Одеську області. Зокрема, він відвідав Спасо-Преображенський собор, який Росія зруйнувала ракетним ударом по історичному центру Одеси 23 липня.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *