Олександр Кірш: Чи стане Ніккі Гейлі держсекретаркою США при президентові Трампі? — Блоги | OBOZ.UA

Так, вони розповіли одне про одного дуже багато. Однак в політиці це не має жодного значення. Американська історія знає достатньо випадків, коли на пости президента й віцепрезидента разом балотувались — і перемагали! — вчорашні політичні недруги.

Але Гейлі може стати при Трампі як віцепрезиденткою, так і держсекретаркою, що він може запропонувати й оголосити, якщо домовляться, вже зараз.

Обидва варіанти гарантують переконливу перемогу Трампа на виборах, поновлення єдності республіканської партії й певною мірою досягнення такої національної єдності в країні в цілому, не кажучи вже про те, що важливу державну посаду обійме людина фахова й з досвідом.

Крім того, в Трампа тоді з’явиться дуже гарна можливість політично балансувати: де треба — вмикатиме Гейлі, де треба — вимикатиме. Чудовий простір для маневрів людини, принципові погляди якої змінюються майже щодня.

Та й сама така несподівана пропозиція була б в його дусі: а я ще й отак можу! Єдність протилежностей може дійсно зробити Америку великою знов. Боротися з нею не ризикне ніхто. Невизначеність Трампа, помножена на визначеність Гейлі, переможе й путіних, і хитровихитруваних китайців, та й Європа не інтригуватиме, а слухатиметься.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…61

61

13

11

14

1

617Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *