”Для деяких людей не існує війни”: в ОП оцінили чиновників, які дозволяють собі хабарі, розкіш і нічні клуби

Не всі українські чиновники, як і не всі жителі України, перейшли на “військові рейки”. Частина держслужбовців продовжує збільшувати свої статки й навіть дозволяє собі займатися корупцією.

Відео дня

На проблему вказав радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. Коли ведучий програми “Панюта.Підсумки” запитав у нього: “Український чиновник перейшов на військові рейки?” – представник ОП відповів: “Не весь, не скрізь …”.

Подоляк зазначив, що часто повторює очевидні речі. “Якщо ви живете у певному оточенні, і в цьому оточенні вважається “дуже круто”, що ви можете взяти хабарі або купити тоді, коли всі перебувають у певному скрутному становищі, якусь річ або збільшити свої статки, купити додаткові метри землі… І це психологічний стан певного прошарку людей – вони не змінилися“, – сказав співробітник ОП.

Він наголосив: безумовно, що не всі чиновники поводяться свідомо – як і не всі мешканці країни.

“У нас же працюють нічні клуби? Ви бачите модель поведінки там?.. Видно, як поводяться люди. Для деяких людей не існує війни. Для деяких людей не існує втрат“, – сказав Подоляк.

Він додав, що деяким людям у принципі не важливо, буде завтра Україна чи не буде. Ці люди – “пристосуванці”, яких у кожній країні є кілька відсотків.

Як писав OBOZ.UA:

– Раніше Михайло Подоляк заявив: західні демократії все ще не усвідомили загрози, яку створює Москва для міжнародної безпеки.

– Він також зазначив, що деякі західні ЗМІ описують ситуацію в Україні спотворено. “Об’єктивна картина війни дещо інша”, – нагадав радник очільника ОП.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

6

1

0

6

1

0

0

31Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *