Анна Кошмал продемонструвала, як виглядала в підлітковому віці

Українська актриса показала шанувальникам, як вона виглядала в підлітковому віці, інформує Ukr.Media.

У себе в Instagram Аня виклала архівні фото, на яких вона зображена зі своїми друзями в підлітковому віці. Кошмал розповіла, що в той час вона не любила Жіночий одяг і вважала за краще спортивний стиль.

"Мало хто знає, але я в підліткові роки і жіночність були не сумісні. Я танцювала хіп-хоп, брала участь в батлах і часто вигравала. Я носила широкі штани і одягалася в Секонді", — зізналася зірка.

За словами Анни, вона за цей час сильно змінила свій імідж і ставлення до свого тіла і духовного стану.

Я до 20 років взагалі не замислювалася про те, що я їм і як це впливає на моє здоров'я і свідомість. Я могла з'їсти кілька шоколадок в день, їла все дуже жирне або навпаки голодувала. Ще мені постійно потрібна була компанія. Будь-кого поруч. Мені здавалося, що тільки самотні невдахи можуть проводити час наодинці з собою в кафе або в кіно. Зараз, через роки все кардинально змінилося і я теж змінилася, і внутрішньо і зовні",- пише Кошмал.

Актриса себе відчуває зовсім інакше: "я в собі знайшла сексуальність і витонченість, стала веганом і до всього, що вживаю ставлюся прискіпливо. Я себе відчула цілісною і почала насолоджуватися перебуванням наодинці, навіть їздила сама в подорож. Це було одне з моїх найяскравіших переживань у житті".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *