72-річний Річард Гір вийшов у світ з 39-річною красунею-дружиною

Актор Річард Гір нечасто з'являється на світських заходах з дружиною Алехандрою. Тому пара викликала справжній фурор, відвідавши гала-концерт City Harvest Red Supper Club Gala 2022, інформує Ukr.Media.

Подружжя виглядали щасливими і закоханими, вони постійно обіймалися і не відходили один від одного. Однак, західні журналісти не відмовили собі в глузуванні, назвавши 39-річну Алехандру "онукою" 72-річного актора — красуня світилася молодістю і свіжістю, в той час як Гір, незважаючи на імпозантний вигляд, все-таки виглядав поруч в ролі батька або дідуся.

Річард Гір народився у Філадельфії в сім'ї англо-ірландських євреїв. Він не закінчив університет, де вивчав філософію і драматичне мистецтво, занурившись в музику і буддизм. На початку 80 він познайомився з Далай Ламою і дружить з ним досі. Кінематографічний дебют Річарда Гіра відбувся в 1975 році, а після виходу знаменитої "красуні" актор регулярно очолював списки найсексуальніших чоловіків. У 42 роки він одружився з 25-річною моделлю Сінді Кроуфорд. Другою дружиною Гіра стала актриса Кері Лоуелл, але і цей шлюб розпався. У 2018 році Гір одружився з Алехандрою Сільва, колишньою моделлю і дочкою віце-президента футбольного клубу "Реал Мадрид". У них двоє дітей-погодків, що народилися, коли акторові вже було під 70 років.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *