Стрілянину в місті Батлер в американському штаті Пенсільванія, під час якої кандидат у президенти Дональд Трамп ледь не загинув, розслідують як можливий внутрішній теракт і замах. Немає жодних доказів, що стрілок – 20-річний житель Пенсільванії Томас Метью Крукс – брав участь у більш масштабній змові чи мав зв’язки з терористичними організаціями.
Відео дня
Як передає The New York Times із посиланням на представників ФБР, телефон злочинця, гвинтівка й можливий вибуховий пристрій було відправлено до лабораторії бюро в Куантіко (штат Вірджинія). Представники описали цей пристрій як “елементарний”.
Федеральне бюро розслідувань також підтвердило, що рушницю купив батько стрілка. Невідомо, чи знав той, що син бере його зброю без дозволу.
Спеціальний агент ФБР Кевін Ройєк сказав, що сім’я стрілка, вбитого снайперами Секретної служби, співпрацює зі слідством.
Попередньо, більш масштабної загрози для безпеки громадян, пов’язаної з цим інцидентом, немає.
Також немає підстав вважати, що Крукс брав участь у якійсь великій змові. “Наразі наявна в нас інформація вказує на те, що стрілець діяв сам – і що наразі немає жодних проблем із суспільною безпекою”, – сказав Ройєк, який очолює розслідування.
За даними ЗМІ, зв’язків Крукса з терористами не знайшли, але збір доказів продовжується.
Загалом складається враження, що він не відрізнявся від своїх однолітків. Хлопець любив грати в шахи та відеоігри, навчався програмування, згідно з оглядом його онлайн-активності.
За два місяці до стрілянини він закінчив Громадський коледж округу Алегейні в штаті Пенсільванія, отримавши ступінь молодшого спеціаліста в галузі інженерних наук. Керівництво навчального закладу заявило, що “шоковане й засмучене жахливим поворотом подій”.
Поліція штату опублікувала імена трьох учасників мітингу, які постраждали:
– 50-річного батька двох дітей Корі Комператора із Сарвера (Пенсільванія) було вбито;
– 57-річний Девід Датч із Нью-Кенсінгтона та 74-річний Джеймс Копенгейвер із Мун-Тауншипа (обидва зі штату Пенсільванія) були госпіталізовані у критичному стані.
Як раніше повідомляв OBOZ.UA, прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, на якого в середині травня вчинили збройний напад, стверджує, що замахи на нього та на американського політика Дональда Трампа “ідентичні”.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
0
0
0
0
0
0
049Підписатися
Теги
Источник: obozrevatel.com