Все почнеться з дезінформації: у Німеччині змоделювали можливий напад Росії та назвали основні його фази

Уряд Німеччини змоделював план можливого нападу Росії на країну. Він включає чотири етапи, першим з яких є дезінформація.

Про це повідомляє німецьке видання Bild, яке посилається на документ “Аналіз ризиків для цивільної оборони”. Зазначається, що війна Росії проти України підтвердила, що сучасні воєнні дії поєднують класичні та неконвенційні операції, до останніх належать кібератаки, кампанії з дезінформації та диверсії.

Перший етап, розробленого в Німеччині плану, передбачає старт кампанії дезінформації та кібератак для дестабілізації суспільства.

Другий етап передбачає зосередження російських військ біля кордонів НАТО та посилення прикордонного контингенту союзників у відповідь на це.

Також Росія спробує вивести з ладу космічні супутники. Не виключені атаки на атомні реактори, хімічні підприємства та гідротехнічні споруди у Німеччині.

На третьому етапі очікуються точкові удари з використанням різних видів зброї.

Четвертий етап включатиме прорив російських військ до кордонів Німеччини, бойові дії на території країни, в повітрі та на морі, а також конфлікт у космосі.

Німеччина вважає, що це може стати фундаментальною зміною безпекової ситуації в Європі.

Уряд Німеччини пропонує брати цей сценарій як основу для побудови концепції цивільного захисту, причому відповідні відомства на його основі можуть додатково моделювати “підсценарії” для ефективнішої оборони.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Росія може напасти на країни НАТО через кілька років. Саме тому європейські країни не можуть допустити, аби РФ перемогла в агресивній війні проти України, адже на карту поставлено безпеку Європи.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

6

6

2

3

1

0

012Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *