В оборонно-промисловій стратегії США заявлять про брак потужностей, зокрема через підтримку України й Ізраїлю – Politico

Американські компанії не можуть виробляти зброю достатньо швидко, щоб задовольнити світовий попит. Наразі США не володіють відповідними потужностями та можливостями, зокрема через війни в Україні та Ізраїлі.

Відео дня

Про це йдеться у проєкті першої в історії США Національної оборонно-промислової стратегії. На неопублікований документ, датований 27 листопада, посилалося видання Politico.

За даними видання, стратегію найближчими тижнями має оприлюднити начальник відділу закупівель Пентагону Вільям Лаплант.

У звіті зазначається, що Америка створює найкращу зброю у світі, але не може виробляти її достатньо швидко. Крім того, у нинішньому вигляді оборонно-промислова база США “не володіє потенціалом, можливостями, здатністю реагувати або стійкістю, необхідними для задоволення повного спектру потреб військового виробництва з необхідною швидкістю і масштабом”.

У документі також зазначили, що вразливість ланцюга постачань продемонструвала спершу пандемія Covid. Після цього, вторгнення Росії в Україну і напад ХАМАС на Ізраїль “виявили інший набір промислових потреб і відповідних ризиків”, оскільки США намагаються виробляти зброю для підтримки України та Ізраїлю.

Для розв’язання проблеми Пентагон має намір “розвивати більш стійкі та інноваційні ланцюги постачання”, інвестувати в малий бізнес і приділяти більше уваги інноваціям.

Як повідомляв OBOZ.UA:

– У Пентагоні повідомили, що США збільшать виробництво артилерійських боєприпасів у чотири рази. Випуск снарядів планують наростити протягом найближчих років.

– Міністр оборони США Ллойд Остін пояснив, чому Україна є настільки важливою для Штатів та всього світу. За його словами, на це є чотири причини. 

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

3

1

1

3

2

0

1

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *