Польща витратить $375 млн, щоб зробити бар’єр на кордоні з Білоруссю “непрохідним”: що відомо

Заступник міністра оборони Польщі Цезарій Томчик заявив, що його країна проведе значну модернізацію фортифікаційних споруд. Представник оборонного відомства наголосив, що Польща готова витратити на ці заходи сотні мільйонів доларів.

Також урядовець запевнив, що бар’єр на кордоні з Білоруссю стане “непрохідним”. Про це він заявив в ефірі телеканалу TVN24.

У польському міноборони зазначили, що модернізація загородження на кордоні з Білоруссю коштуватиме державному бюджету 1,5 млрд злотих (близько $375 млн). Томчик наголосив, що лише після зміцнення фортифікаційних загороджень вони по-справжньому виконуватимуть свою функцію.

Представник оборонного відомства додав, що технологію зміцнення та модернізації огородження розробляють польські інженери і співробітники Сілезького технологічного університету. Також чиновник дав гарантію, що після проведених робіт загородження стане “непрохідним”.

Томчик заявив, що сьогодні бар’єр захищає Польщу від мігрантів, але не має військового контексту. Тому з огляду на нинішню ситуацію з безпекою польська влада вирішила суттєво посилити захист своїх державних кордонів.

Нагадаємо, Польща розпочала будівництво фортифікаційних споруд на кордоні з Білоруссю. За словами прем’єр-міністра Дональда Туска, таке рішення було ухвалено через тиск з боку режиму диктатора Олександра Лукашенка. Також він додав, що Польща вирішила зміцнити кордони через зростаючу загрозу, що виникає внаслідок агресії Росії проти України та невизначеної геополітичної ситуації.

Раніше в Комітеті державної безпеки Білорусі заявили, що Польща нібито готується до “терактів та захоплення об’єктів” на території Білорусі. ЗМІ Білорусі стверджують, що КДБ відомі імена кураторів-співробітників польських спецслужб.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

5

5

0

2

1

0

00Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *