Папа Римський згадав про загиблих дітей в Україні, але традиційно не назвав винних

Папа Римський Франциск знову засудив загибель тисяч дітей у війнах, які вирують зараз в Україні, секторі Гази та Ємені. При цьому понтифік уже традиційно не назвав винних у цих смертях.

Відео дня

За версією глави Католицької церкви, у вбивствах дітей винні не конкретні люди, які розв’язали війни, а абстрактний “вихор насильства”. Заяву Папи Римського процитувало видання Reuters.

За даними видання, у промові Папи Римського, яка не була зачитана, а передана членам Azione Cattolica, понтифік укотре засудив загибель тисяч дітей у секторі Гази, Ємені та Україні.

“Чи знаєте ви, скільки дітей загинуло в секторі Гази у цій останній війні? Понад 3000. Це неймовірно, але це реальність… В Україні їх понад 500, а в Ємені за роки війни – тисячі”, – наголосив Франциск.

При цьому Папа вкотре вирішив не конкретизувати, хто ж конкретно винний у вбивствах дітей. Загибель малюків, випливає з промови, лежить не на совісті тих, хто розв’язав згадані війни. Відповідальність за ці вбивства глава Католицької церкви поклав на абстрактний “вихор насильства”, по суті, зрівнявши до певної міри агресорів та їхніх жертв.

“Пам’ять про них (убитих дітей. – Ред.) спонукає нас самих бути світлом для світу, зворушувати серця багатьох людей, особливо тих, хто може зупинити вихор насильства”, – зазначено у заяві Папи Римського.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що 9-річний хлопчик, який втратив маму й отримав опіки через російський удар по Вінниці, зустрівся з Папою Римським. Маленький Рома зі Львова подарував Франциску пам’ятний браслет і отримав благословення від понтифіка.

Також повідомлялося, що ще у вересні єпископи УГКЦ відвідали у Ватикані Папу Римського. Під час аудієнції вони заявили понтифіку, що певні його висловлювання є болючими для українського народу.

Єпископи зізналися Папі, що окремі заяви та жести “Святого Престолу та Вашої Святості болючі та важко сприймаються українським народом, який у ці хвилини спливає кров’ю у боротьбі за свою гідність і незалежність”.

Вони пояснили, що російська пропаганда використовує такі непорозуміння для виправдання та підтримки вбивчої ідеології “русского міра”.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

9

0

9

0

0

0

3

37Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *