ЦАХАЛ оголосив про повний контроль над містом Бейт-Ханун на півночі сектора Гази

Армія оборони Ізраїлю контролює Бейт-Ханун на півночі сектора Гази. Усі опорні пункти терористів ХАМАС у районі цього міста було захоплено ізраїльською 252-ю дивізією.

Відео дня

Операції проводили піхотинці, артилеристи, танкісти й сапери ЦАХАЛ. Про це 18 грудня повідомив The Times of Israel.

Військові відзвітували про те, що терористи використовували школи та громадські будівлі в Бейт-Хануні як свої військові бази. Ізраїльські солдати знаходили там тунелі та зброю.

У ЦАХАЛ заявили, що 252-га дивізія знищила “чимало терористів” під час боїв у Бейт-Хануні, їхні склади зброї, ракетні установки, підземні командні центри та “важливі тунелі”.

“Підземна інфраструктура ХАМАС у районі Бейт-Хануна була значно пошкоджена, шахти розібрані разом з основними маршрутами тунелів”, – зазначила пресслужба.

Головний тунель терористичного батальйону Бейт-Ханун був розташований глибоко під цивільною інфраструктурою – між мерією, мечеттю, футбольним полем і дитячим садком.

Як писав OBOZ.UA:

– 17 грудня джерела Reuters заявили, що Ізраїль і ХАМАС за посередництва Катару намагаються домовитися про ще один етап припинення вогню в секторі Гази для обміну заручниками. Сторони відкриті до нової угоди, але є розбіжності щодо того, як її можна привести в дію.

– Раніше ізраїльські військові повідомили, що виявили на території сектору Гази один із найбільших тунелів угруповання ХАМАС. У деяких місцях його глибина становить близько 50 метрів, а ширина досить широка для проїзду транспортних засобів.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

1

1

0

0

0

0

0

1Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *