Байден погодився на посилення імміграційної політики заради забезпечення допомоги Україні – WSJ

Президент США Джо Байден згодився на посилення імміграційної політики, щоб уникнути критики й забезпечити допомогу Україні та Ізраїлю. У Сенаті вже готують імміграційну угоду, яка обмежить можливість мігрантів подавати прохання про притулок.

Відео дня

Про це інформує The Wall Street Journal. Видання зазначає, що ця угода має великі шанси на успіх, хоча представники республіканської партії висувають жорсткіші вимоги.

Готовність Байдена вести переговори з республіканцями свідчить також про його готовність іти на компроміси. За інформацією WSJ, це рішення пов’язане не тільки із забезпеченням допомоги Україні, але й із критикою, що висловлюють американці.

Згідно з опитуваннями CBS News, проведеними на початку цього місяця, рейтинг Байдена у справах імміграції досяг рекордно низького рівня: 68% опитаних висловили незгоду з його політикою щодо міграції, і 63% висловили бажання, щоб президент посилив цю політику.

Протягом 50 років у політиці, яка часто фокусувалася на зовнішньополітичних пріоритетах, Байден рідко брався за складні питання імміграційної політики. І коли він це робив, то зазвичай був прихильний до поміркованої позиції.

Протягом трьох років адміністрація Байдена намагалася стримати зростання кількості мігрантів на південному кордоні. Республіканці взялися за це питання, і щодо двопартійної угоди, ймовірно, припиняться дискусії.

Раніше повідомлялося, що Конгрес США може розглянути угоду про фінансування України та безпеку кордонів із Мексикою вже наступного тижня. За словами лідера республіканської партії в Сенаті Мітча Макконнелла, демократи контролюють порядок денний Сенату, але учасники переговорів, імовірно, оприлюднять угоду протягом найближчих кількох днів

Як повідомляв OBOZ.UA, президент США Джо Байден закликав Конгрес схвалити допомогу Україні. За словами президента США, “пора діяти”, адже ухвалення рішення наблизить Штати до захисту важливих національних пріоритетів.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

1

1

0

0

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *