Українські фігуристи відмовилися вітати на п’єдесталі пару з Грузії, яка тренується у Росії

Пара українських фігуристів відмовилася обіймати росіян, які виступають за Грузію

Фото: test.ukrfsf.org.ua

Українські фігуристи Віолетта Сєрова та Іван Хобта відмовилися обіймати представників Грузії на церемонії нагородження юніорського етапу Гран-прі у Будапешті. Про це повідомили у твіттері Base of Ukrainian sports.

– На вчорашній церемонії нагородження юніорського етапу Гран-прі з фігурного катання українська пара Сєрова/Хобта відмовилася привітати з перемогою дует Метелкіна/Берулава. Метелкіна і Берулава виступають за Грузію, але народилися та продовжують тренуватися в Росії, — прокоментували відео в Base of Ukrainian sports.

16-річна Віолетта Сєрова та 20-річний Іван Хобта стали срібними призерами у парному спортивному фігурному катанні на юніорському Гран-прі у Будапешті. “Бронзу” вибороли канадці Мартіна Аріано-Кент і Чарлі Лаліберте-Лоран.

Сєрова та Хобта триразові чемпіони України серед юніорів та чемпіони України. 18-річна Анастасія Мєтьолкіна та 20-річний Лука Берулава народилися у Росії та тренується у РФ під керівництвом Павла Слюсаренка.

У березні 2022 року 16-річну російську фігуристку Анастасію Шаботову виключили зі збірної України.

На вчорашній церемонії нагородження юніорського етапу Гран-прі з фігурного катання українська пара Сєрова/Хобта відмовилася привітати з перемогою дует Метелкіна/Берулава.

Метелкіна і Берулава виступають за Грузію, але народилися та продовжують тренуватися в Росії. pic.twitter.com/He2dcaDOdE

— Base of Ukrainian sports (@Ukrsportbase) September 24, 2023

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *