Зеленський закликає посилити санкції – у ракетах РФ десятки західних деталей

Фото: President.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський заявив, що у всіх російських ракетах є іноземні компоненти. Він закликав західні країни блокувати шляхи обходу РФ санкцій. Про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні.

– У всіх російських ракетах є десятки критично важливих компонентів, які виробляються за кордоном, і багато з них – компаніями вільного світу. Сьогодні була відповідна доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка. Точні факти. Тож блокувати шляхи обходу Росією санкцій – це буквально блокувати терор. Я дякую всім партнерам, які це розуміють, – зазначив президент.

Зеленський зазначив, що комунікація з партнерами щодо санкцій проти Росії продовжується і всі дипломатичні представники мають активізуватися, щоб і партнери реагували активніше та запобігали випадкам обходу санкцій. За словами президента, йдеться не про просто абстрактне питання, а саме про те, як РФ виробляє зброю.

  • Раніше Зеленський заявляв, що Росія навчилася оминати західні санкції, які проти Москви ввели за повномасштабне вторгнення в Україну. І в цьому РФ допомагають компанії-виробники чи компанії-посередники, які є у тій же Європі чи США.
  • Наприкінці грудня президент ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти шести громадян РФ. Деякі з них використовують українські документи на інше ім’я, а двоє отримали статус біженця.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *