Зеленський прилетів до США і одразу поїхав у лікарню до українських військових

Зеленський прилетів до США і одразу поїхав у лікарню до українських військових

Фото: Getty Images

Президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська ввечері 18 вересня прилетіли до США для участі в заходах 78-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. Про це український лідер написав у Телеграмі одразу по прильоту в аеропорт Нью-Йорка.

– Одразу з аеропорту їду до наших воїнів, які проходять в Америці лікування та реабілітацію. Передусім – підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям. Далі – важливі й насичені дні. Генеральна Асамблея ООН, Саміт цілей сталого розвитку, Рада Безпеки. Вже намічені вагомі двосторонні зустрічі, – написав Зеленський.

У США Зеленський зустрінеться із Президентом США Джо Байденом, лідерами палат і партій Конгресу, військовим керівництвом, бізнесменами, журналістами та громадою. Візит Зеленського відбувається на фоні розгляду Конгресом запиту Білого дому про додаткову допомогу Україні.

Олена Зеленська на полях Генасамблеї ООН розповість про життя українських дітей та жінок під час війни, а також зустрінеться із родиною Клінтон.

Це другий візит президента України до США з початку повномасштабного вторгнення, попередній відбувся 21 грудня 2022 року.

Фото: Офіс президента

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *