Зеленський доручив оновити систему професійних свят

Зеленський доручив оновити систему професійних свят та днів пам’яті

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Український лідер Володимир Зеленський доручив переглянути та оновити систему професійних свят та днів пам’яті в Україні. Він зазначив, що вже багато років у другу суботу вересня в Україні відзначають одночасно День фізичної культури та спорту та День українського кіно. Але часто в Україні збігаються не лише свята зі святами, а й свята з днями пам’яті. Про це він сказав у своєму відеозверненні.

– І подібних збігів у нашому календарі забагато. День юриста та День художника. День будівельника та День працівників ветеринарної медицини. Є збіги професійних днів та днів пам’яті. Зокрема, наступного року у травні День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу збігається з Днем науки. Очевидно, що є багато неприпустимих змішувань смислів. Деякі професійні спільноти відзначають свій день ще за радянськими лекалами. Деякі надзвичайно важливі дні пам’яті та дні українських здобутків взагалі не відображені у нашому офіційному календарі. Деякі професійні спільноти, чия робота заслуговує і на повагу, і на увагу, поки не мають свого професійного дня – наприклад, спільнота українських істориків, – зазначив президент.

Зеленський у зв’язку з цим заявив, що вже доручив уряду України відповідним державним інститутам переглянути всю цю систему державної уваги та оновити її справедливо та логічно.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *