“Збити з мавзолею літери “ленін” і замінити їх на літери “путін”: Гройсман озвучив мрію російського диктатора

Війна в Україні – це битва авторитарного світу, який вбиває, проти  демократичного світу вільних людей. Якщо хтось ще думає, що російський диктатор Володимир Путін напав на Україну тому, що хоче захопити лише її, то це велика помилка. На Україні він не зупиниться. 

Про це сказав експрем’єр Володимир Гройсман, виступаючи на 16-му щорічному Київському Безпековому Форумі. Він наголосив, що зупинити диктатора можна тільки силою. А для цього потрібне справжнє світове лідерство. 

“Я знаю, що є в Європі лідери і є у світі, які вважають, що ця війна якимось дивним чином сама собою розсмокчеться. Якщо вони так думають, то хай вийдуть і скажуть, хто і в який спосіб цю біду розсмокче. А так просто сидіти і дивитися на те, що тут відбувається і якщо ми програємо і вони з кимось “замиряться” – цього не буває. Окрім захоплення територій, у путіна ще є одна божевільна мрія – він хоче, щоб на мавзолеї замінили літери “лєнін” на літери “путін”, – сказав Володимир Гройсман, який був прем’єр-міністром України у 2016-2019 роках.

На думку Гройсмана, реальний шлях до перемоги – отримати нарешті від міжнародних партнерів довгостроковий календарний план конкретних заходів та ресурсів для України.

10

10

3

7

4

0

20Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *