Україна попросила Брюссель вимагати від Угорщини пояснень слів Сійярто про ЄС

Україна попросила Брюссель вимагати від Угорщини пояснень слів Сійярто про ЄС

Фото: facebook.com/szijjarto.peter.official

МЗС звернулось до Брюсселю з проханням звернути увагу на слова міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто, який під час візиту у Гонгконг заявив, що весь світ страждає не тому, що Росія напала на Україну, а тому, що Європа глобалізувала конфлікт.  Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

– На нашу думку, в Брюсселі мають запросити пояснення у Будапешта про те, чому угорський міністр поширює дезінформацію проти Європейського Союзу в інтересах Росії. Адже мова тут вже йде не лише про Україну, але і про намагання Угорщини похитнути європейські позиції в Азії, – наголосив Ніколенко.

Про які слова Сійятро йде мова

Ніколенко опублікував відео, на якому Петер Сійярто говорить, що весь світ страждає через війну в Україні. Він каже, що Європа не змогла обмежити або відокремити цей конфлікт, а замість цього розповсюдила його на більшу територію.

Також він зазначає, що Угорщина не одна в Європі, що вимагає негайного завершення війни, початку мирних переговорів і укладення мирної угоди.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *