У 20 країнах заявили про нелегітимність путінських “виборів” в окупованих областях України: документ

20 країн світу підписали спільний документ, яким заявили про нелегітимність російських “виборів” на тимчасово окупованих територіях. Політики наголосили, що це “волевиявлення” “позбавлене будь-якої видимості демократичної дійсності”.

Заяву опублікував у соцмережі Х голова Комітету міжнародних справ Сейму Литви Жиґімантас Павільоніс. Під документом підписалися представники Чехії, Німеччини, Латвії, Люксембурга, Молдови, Польщі, Ізраїля, США, Чехії, Ірландії, Італії, Ісландії, Румунії та низки інших.

“Спільна заява голів комітетів у закордонних справах: ми однозначно відкидаємо легітимність виборів, проведених Росією на окупованих українських територіях… позбавлених будь-якої видимості демократичної дійсності”, – написав Павільоніс.

“Ми солідарні з Україною, підтверджуючи її повну незалежність, суверенітет та територіальну цілісність у міжнародно визнаних кордонах, включно з Кримом, Херсоном, Запоріжжям, Донецьком та Луганськом”, – йдеться у тексті заяви.

Нагадаємо, у ЦНС повідомили, що російська влада дала завдання окупаційним адміністраціям на тимчасово непідконтрольних територіях досягнути на виборах президента РФ рівня явки виборців у 30%. Водночас в самій Росії мають намір оголосити про 70% явку.

Як повідомляв OBOZ.UA:

– Путінський режим використовує всі можливі методи для забезпечення “волевиявлення” місцевих жителів на тимчасово окупованих територіях України. Ні про яку законність псевдовиборів не йдеться. Детальніше про ситуацію читайте в матеріалі.

– Юристка розповіла, що громадянам України, які будуть змушені голосувати на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), не загрожуватиме покарання. Тому що кримінальний кодекс України не містить відповідальності за участь у голосуванні під час виборів президента РФ.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

11

11

1

2

0

0

044Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *