Віцеспікерка Кондратюк обговорила підтримку вступу України в ЄС із новим керівництвом Сейму Польщі

Заступниця голови Верховної Ради України Олена Кондратюк в межах робочого візиту до Польщі зустрілася з віцеспікерками Сейму Польщі Доротою Нєдзєля та Монікою Веліховською.

Відео дня

Про це повідомила пресслужба апарату Верховної Ради України 

Вона наголосила, що це перша зустріч із польськими парламентаріями після обрання нового уряду Польщі на чолі з премʼєр-міністром Дональдом Туском.

Зокрема, закцентувала Олена Кондратюк, дуже важливо, що ця подія відбувається у відповідальні для України дні, повʼязані з відкриттям переговорів про вступ до ЄС.

Під час зустрічі співрозмовниці торкнулися ряду важливих для України питань, як-то: підтримка України до вступу в ЄС, гуманітарна допомога, координація дій щодо інформування з питань повернення викрадених рф українських дітей.

“Впевнена в нашій взаємоповазі та плідній співпраці на парламентському рівні та в роботі Парламентської асамблеї Україна-Польща, яку я очолюю від Верховної Ради! Побажала своїм коліжанкам успіхів у парламентській роботі! Маємо вже план роботи”, – зазначила віцеспікерка Олена Кондратюк після зустрічі.

0

0

0

0

0

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *