”Путін в Кремлі аплодує”: Порошенко пояснив полякам, чому блокування українського експорту вигідне проросійським силам

Проблему з українським аграрним експортом у країни ЄС треба негайно вирішувати, і це лише питання грошей.Це можна зробити або через дотації фермерам, або через викуп українського зерна Єврокомісією для гуманітарних потреб.

Відео дня

Про це сказав Петро Порошенко в інтерв’ю на польському телеканалі TVP World. Він зауважив, що Путін в Кремлі аплодує, коли бачить суперечки між союзниками.

“У нас є два варіанти: або компенсувати польським фермерам певну частину збитків, тому що це не порівняти з втратами українського народу. Я хочу запросити польських журналістів поїхати разом зі мною на поле бою і на власні очі побачити, що там відбувається”, – сказав п’ятий Президент.

“Або нам просто потрібно закупити якусь частину українського зерна, щоб доставити його на Близький Схід, в Африку, ми повинні це робити, а не створювати проблеми. Тому що коли я їхав з Києва до Катовіце, я бачив довгі-довгі черги українських вантажівок. І навіть коли їм заявили, що польський транзит уже відкритий, це лише кілька вантажівок на день, що не розв’язує проблеми”, – зазначає Порошенко.

“Ми повинні бути рішучими. Ми маємо знайти рішення на рівні Європейської комісії. Ми точно не очікуємо від Польщі якоїсь проблеми, а очікуємо, що Польща буде виступати за це.

Я дав свої поради польським урядовцям, і ми намагаємося давати ті ж поради єврокомісарам, як це робити, але нам потрібно зробити це терміново”, – наголосив Петро Порошенко.

“Ми не повинні давати пропутінським силам використовувати цю суперечку на свою користь. путні в кремлі аплодує цій дискусії, я впевнений”, – говорить п’ятий Президент.

“Це було, чесно кажучи, досить несподівано для нас, тому що якщо проблему можна вирішити грошима, то це не проблема, це просто витрати, а фермерам треба компенсувати збитки, ось і все”, – наголошує Порошенко.

“У мене були зустрічі з багатьма президентами Польщі, починаючи з Олександра Кваснєвського і закінчуючи Броніславом Комаровським, і дуже хороша зустріч з Анджеєм Дудою. І кожного разу час, коли буваю у резиденції, бачу гасло “За нашу і вашу свободу”. Зараз це твердження дуже актуальне”, – резюмує Порошенко.

26

26

1

2

8

0

0

16Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *