Порошенко: рік тому в Херсоні відкрилась волонтерська пекарня, яка працює попри обстріли росіян

Рік тому у Херсоні почала працювати волонтерська пекарня, яку організували активісти ГО “Справа Громад”. Техніку для пекарні – хлібопічки, генератор, систему очищення води – привіз Петро Порошенко.

Відео дня

Місцева влада намагалася перешкоджати роботі пекарні, однак активісти попри перешкоди і постійні обстріли росіян налагодили випікання свіжого хліба. Його безкоштовно роздають військовим та містянам, які потребують допомоги.

Петро та Марина Порошенки, а також співголови “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко і Артур Герасимов під час поїздки на південний фронт заїхали у Херсон і зустрілися з активістами в пекарні. Для потреб пекарні привезли багато борошна та інші необхідні продукти.

“В Херсоні зараз дуже важко. Херсон бомблять росіяни. Хоче перетворити життя в Херсоні на справжнє пекло. І тому ті, хто не просто живе тут, а й реалізує гуманітарні проєкти, які підтримують Збройні Сили, підтримує мирних мешканців – справжні герої”, – говорить Порошенко.

“Сьогодні — рік, як зародився проєкт “пекарня у Херсоні”. За цей рік наша пекарня здолала чимало перешкод. Їй ставили “палки в колеса” “корисні ідіоти”. Її хотів знищити ворог, обстрілявши будівлю та пошкодивши одну із хлібопічок. Але пекарня вистояла! Всупереч усьому”, – говорить Порошенко.

“Вона вистояла завдяки любові та великому серцю нашої Оксани Погомій. Яка щодня з ризиком для життя робить таку важливу справу — допомагає тим, хто цього потребує. Вдячний всій нашій команді ГО “Справа Громад” у Херсоні, яка щодня випікає нескорений херсонський хліб для воїнів та цивільних. Вони – чи не єдині на все місто. Бо за рік тут так і не відкрилися хлібзаводи”, – зауважує пʼятий Президент.

“Це – найсмачніший хліб в моєму житті. Я щасливий, що попри все, херсонці мають цей несамовито духмяний хліб. Черги за ним стоять і досі”, – говорить Порошенко.

17

17

5

6

4

2

4

1Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *