Петро Порошенко закликав напередодні омріяного рішення показати Європі єдність України

Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді закликав показати європейським партнерам єдність України. Він наголосив: омріяне рішення про початок передвступних переговорів ще “не в кишені”, і за нього треба боротись.

Відео дня

“Десять років тому дуже недалеко звідси сотні тисяч, якщо не мільйони українців стояли тут, щоб захистити європейську перспективу України. Зараз вона є набагато ближче, ніж тоді, десять років тому. Але на серці так само тривожно”, – сказав Порошенко.

“Звісно, ми оптимісти. І, звісно, я переконаний, що ми отримаємо рішення про 50 мільярдів. Але на жаль, омріяне нами і вистраждане нашими воїнами рішення ще далеко не “в кишені”. За нього ці п`ять днів, що залишилися, нам треба не просто боротися, а битися. І це завдання для дипломатів, це завдання для парламентарів, це завдання для активістів”, – наголошує пʼятий Президент.

“Всі – від прем’єра Естонії до президента Франціі, від президента Єврокомісії до президента Євроради – займаються тими скептичними країнами, які можуть зупинити це рішення. Українці мають бути попереду”, – переконаний Порошенко.

“Я особисто хочу звернутися до лідерів країн, не дивлячись на інколи справедливі оцінки і щодо прав опозиції, і свободи слова, демократії, корупції – це не подарунок владі чи опозиції, це рішення багатостраждальному українському народу, який десять років проходить можливо найважчий шлях до членства в Європейському Союзі і НАТО”, – наголосив Петро Порошенко.

“Я закликаю нашою одностайною підтримкою проголосувати звернення, яке було ініційовано саме нами, опозицією, для того, щоб продемонструвати єдність парламенту і всіх політичних сил”, – зазначив Порошенко.

32

32

7

8

3

2

6

10Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *