Парламент Молдови розгляне резолюцію про засудження незаконної депортації Росією українських дітей, – Олена Кондратюк

Парламент Молдови розгляне резолюцію про засудження незаконної депортації українських дітей Росією та необхідність їхнього якнайскорішого повернення додому. Про таке було домовлено під час робочої зустрічі заступниці голови Верховної Ради України Олени Кондратюк із головою парламенту Молдови Ігорем Гросу.

Про це повідомила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк.

“Ми обовʼязково зробимо це – підготуємо та розглянемо таку резолюцію на захист українських дітей”, – зазначив Ігор Гросу.

Олена Кондратюк подякувала Молдові за приєднання до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

 “Ми просимо Молдову активно продовжувати цю діяльність”, – сказала Олена Кондратюк.

Своєю чергою Ігор Гросу наголосив, що на всіх міжнародних зустрічах просить допомогти Україні, бо це також і допомога Молдові.

Окрім того, під час зустрічі йшлося про те, що наші країни мають багато спільних викликів і спільний шлях до ЄС, який проходимо разом, співпрацюючи на всіх рівнях, зокрема, у питаннях адаптації законодавства. Олена Кондратюк наголосила, що Україна й Верховна Рада України, зокрема, роблять усе можливе, щоб якнайскоріше розпочати безпосередні переговори про вступ до ЄС.

Ще одна надзвичайно важлива тема, яку порушили співрозмовники, – Міжнародний саміт миру у Швейцарії. Від імені України Віцеспікерка запросила Молдову на найвищому рівні взяти участь у заході. 

“Безпека, стабільність і незмінність європейського курсу сусідньої Молдови є надзвичайно важливою для України, бо це також і наша безпека”, – підкреслила Олена Кондратюк.

2

0

0

2

0

0

00Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *