Орест Сохар: Китай змінює політичну тональність: що відбувалося за лаштунками зустрічі Байдена та Сі — Блоги | OBOZ.UA

Китай змінює політичну тональність, – стверджує Bild аналізуючи, що відбувалося за лаштунками зустрічі Байдена та Сі

Відео дня

Сі прагне покращити відносини з країнами-експортерами, особливо — зі США. Термін його ліцензії на зовнішньополітичну агресію вичерпався.

Торік Пекін не лише виступив на боці кремлівського деспота володимира путіна у війні в Україні, але й “намутив” глобальний альянс проти західних демократій.

Та нещодавно рівень зухвалості Сі почав вщухати: китайська економіка “заїкається” через наслідки Covid і боргову кризу. Це головна і важлива мотивація для Пекіна покращити відносин з глобальними ринками та політиками, котрі їх контролюють.

За словами інсайдерів, під час чотиригодинної розмови Сі підтвердив, що принципово хоче “стабілізувати” відносини між США та Китаєм. Це звучало як знак послаблення напруги.

“Це погана новина для кремлівського деспота Володимира Путіна, який місяцями теребить Пекін, зокрема, енергетичними угодами на мільярди, і який зацікавлений у збільшенні розриву між супердержавами”, — Bild.

Саме тому Байден поводився трішки зверхньо і ніби хотів закарбувати занепад Китаю, мовляв: “Ось що буває, коли американське лідерство у світі зміцнюється – тепер у них великі проблеми!”.

Звісно, що з цих окремих пазликів повне розуміння ситуації не складається. Але подібні факти картинку світу доповнюють гарно.

43

43

0

1

7

0

0

0Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *