Олена Зеленська і Дмитро Кулеба в Белграді зустрілися з президентом Сербії

Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Олена Зеленська і Дмитро Кулеба зустрілися з президентом Сербії під час свого візиту в Белград. Офіс президента повідомив, що сторони домовилися про “додаткову потужну” гуманітарну допомогу для України. Александар Вучич написав у своєму фейсбуці, що посол Сербії “через короткий термін” повернеться до своїх службових обов’язків у Києві. 

Сторони також домовилися “найближчим часом” організувати економічний форум між бізнесменами двох країн. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також зустрівся зі своїм колегою Марко Джуричем. 

– Міністр Джурич висловив підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Я відповів йому взаємністю щодо Сербії, – сказано на сайті МЗС України.

  • Олена Зеленська і Дмитро Кулеба знаходилися у Белграді 12-13 травня. Це перший візит української влади до Сербії після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Дмитро Кулеба зазначив у своєму інстаграмі важливість візиту через “силу російської пропаганди” в Сербії.
  • Олена Зеленська зазначила, що прибула до Белграда на запрошення першої леді Тамари Вучич для участі в Конференції з ментального здоров’я. Дружина президента Володимира Зеленського розповіла, що Сербія прихистила 2200 українців з початку повномасштабного російського вторгнення, виділила фінансову допомогу на гуманітарні цілі, а також передала швидкі Харківському та Черкаському центрам екстреної медичної допомоги. У першій день візиту в бібліотеці Белграда відкрили українську книжкову поличку, у фортеці-музеї Калемегдан – україномовний аудіогід, а також підписали угоду між КНУ імені Тараса Шевченка та Белградським університетом.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *