Олександр Кірш: Трамп проґавив унікальний супершанс, в Україні провели дивне й шкідливе соцопитування — Блоги | OBOZ.UA

1. Після того, як знялися майже всі республіканські конкуренти Трампа, йому радили негайно запропонувати Ніккі Гейлі посаду віце-президентки в разі його перемоги й розробити з нею спільну програму.

Відео дня

Якби це було б здійснено, Трамп не тільки б стовітсотково виграв вибори, а це ще й була б пара національної єдності. Втім, вони обидва за останні дні стільки розповіли одне про одного, що після цього разом вже не йдуть. Історичний шанс змарновано.

Дуже шкода. Щоправда, тоді б довелося терміново шукати нового Лі Гарві Освальда, але те вже було б справою техніки.

2. В Україні поширюється інформація про соцопитування, яке, з моєї точки зору, розпалює міжнаціональну й мовну ворожнечу. Дивні відповіді (особисто я навіть не вірю), але ще більш дивні запитання (таке враження, що замовив їх мордор).

Не хочу вдаватись до подробиць і робити рекламу тим, хто це провів, але країна наша від таких опитувань міцніше не стане.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

83

83

6

4

17

2

10

6Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *