У суботу, 25 листопада, до України з офіційним візитом прибув президент Швейцарії Ален Берсе. Він має взяти участь у міжнародному саміті, присвяченому продовольчій безпеці.
Відео дня
Про прибуття він повідомив у своєму профілі у соціальній мережі Х, раніше відомій як Twitter. Також він планує зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським та обговорити низку важливих питань.
“Прибув до Києва, де візьму участь у міжнародному саміті з продовольчої безпеки та зустрінуся з Президентом Володимиром Зеленським. Основна увага – на наслідках військової агресії РФ для світу, продовольчій безпеці та довгостроковій підтримці України з боку Швейцарії”, – написав Берсе.
Раніше президент Швейцарії Ален Берсе заявив, що приєднання до санкцій проти РФ не суперечить нейтралітету. За його словами, коли одна держава агресивно та грубо порушує кордони іншої, треті країни не можуть просто займатися звичайними справами.
Нагадаємо, у Швейцарії не відкидають можливості використання активів Центробанку РФ для повоєнного відновлення України. Йдеться про суму близько 8,3 млрд доларів.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
5
5
0
2
2
0
0
2Підписатися
Теги
Источник: obozrevatel.com