Дають пас нашим ворогам: Порошенко прокоментував тиск на журналістів та атаки силових структур на бізнес

Атаки силовиків на український бізнес, тиск на журналістів-розслідувачів погіршують інвестиційний клімат в Україні та допомагають зовнішнім критикам нашої держави. Такі дії повертають країну до темних часів Януковича.

Відео дня

Про це заявив Петро Порошенко у Facebook. Він застеріг владу від повернення найгірших практик часів Януковича.

“2024 почався з відчуттям великої тривоги. Важка ситуація на фронті. Зависли питання із макрофіном від ЄС і з коштами на воєнну допомогу від США. Під дуже великим питанням — перспектива запрошення до НАТО на саміті у Вашингтоні. Свої складнощі з переговорами по вступу до ЄС — насувається головування Угорщини в Євросоюзі. Інвестори бояться вкладати гроші в Україну. Дедалі більше зовнішніх гравців мусолять тему про нібито невідповідність України критеріям членства в ЄС та НАТО”, – написав Порошенко.

“Але, як не прикро, є люди, які дають нашим недругам пас з України. Це ті, хто тисне на журналістів-розслідувачів, залякує їх та веде незаконне за ними спостереження. Це ті, хто розхитує єдність і веде кампанію проти Головнокомандувача ЗСУ. Це ті, хто у стосунках влади та бізнесу повертають країну в часи Януковича-старшого і його Саші-стоматолога”, – зауважив пʼятий президент.

“Це і не дивно. Представники команди президента-втікача не просто пригріті і обласкані в теперішньому ОПУ, а керують один — правоохоронними органами, а інший — судовою системою. Обоє делеговані туди сумновідомим Андрієм Портновим, проти якого США впровадили санкції, а українська влада – навпаки, наділила повним імунітетом.Саме під їх керівництвом ДБР, БЕБ та інші правоохоронні органи пресують бізнес і відлякують від України навіть тих інвесторів, які не бояться війни”, – констатує Порошенко.

“Затримання Ігоря Мазепи — це не його персональний кейс. Подібних справ накопичилося дуже багато, просто прізвища жертв вибіркового правосуддя не такі гучні і відомі. Про повернення практик 2010-2013 років дедалі більше говорять представники самого бізнес-середовища. Про це йшлося і у заяві громадського руху “Манфіест -42″, ініційованій Мазепою. Ніколов та Бігус критикували корупцію в МО та ОПУ, а Мазепа – в правоохоронних органах, за що і поплатився”, – вважає Петро Порошенко.

“Замість того, щоби дослухатися і виправити помилки, влада обирає інший шлях – заткнути рота критикам. І не цурається найгірших практик часів Януковича”, – наголосив Порошенко.

На його переконання, ситуація потребує негайного втручання президента. 

“Вважаю, що політичній аспекти цих проблем мали б обговорити на його зустрічі президента з лідерами парламентських фракцій, а бізнесові та ділові — під час розмови глави держави з бізнес-асоціаціями та з громадським рухом “Маніфест 42″. Такий відвертий діалог має покласти край негативним тенденціям і посилити нашу внутрішню єдність у протидії зовнішній агресії. Єдність навколо Збройних Сил України”, – резюмував Порошенко.

17

17

3

2

0

0

1

1Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *