Bloomberg включив Зеленського до ТОП-50 найвпливовіших людей світу

Фото: instagram.com/zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський увійшов у список 50 найвпливовіших людей світу у 2022 році. Про це свідчить рейтинг агентства Bloomberg.

– Протягом 10 місяців, незважаючи на те, що здавалося б переважаючим, Зеленський очолював опір вторгненню Росії.

– Зі своєї обложеної столиці, Києва, Володимир Зеленський   відхилив пропозиції США допомогти йому втекти на початку війни та за допомогою нічних звернень у соціальних мережах переконував українців, що вони переможуть. Зеленський, який здобув популярність як актор, застосував свої таланти артиста, щоб виступати перед парламентами по всьому світу та заручатися підтримкою боротьби своєї нації. Це спрацювало, — пише агентство.

У Bloomberg наголосили, що ЗСУ, які спочатку поступалися ворогу в озброєнні, витіснили російські війська з околиць Києва, а потім і на північному сході завдяки постачанню зброї та фінансовій підтримці з боку США, Європи та інших союзників. У листопаді українські військові здобули велику перемогу, повернувши Херсон — єдиний обласний центр, який російські сили захопили під час вторгнення. Та наразі, наголосили в агентстві,  війна ще далека від завершення.

– Президент РФ Володимир Путін натякнув, що може вдатися до ядерної зброї, щоб спробувати змусити Україну і Захід укласти угоду, яка дозволить йому зберегти частину своїх здобутків, — пише Bloomberg.

Раніше Зеленського також визнали найвпливовішою людиною 2022 року за результатами опитування читачів американського журналу Time.  Крім того він став “Людиною року” за версією британського видання Financial Times. Його визнали “втіленням мужності та стійкості українського народу в його боротьбі проти російської агресії”. 

Володимир Зеленський увійшов до топ-50 рейтингу найвпливовіших людей світу. Фото: bloomberg.com

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *