Віра Брежнєва показала найбільш улюблені і ефективні вправи на прес

Українська співачка Віра Брежнєва є прикладом для наслідування для багатьох дівчат. Вона завжди радувала своїх чисельних шанувальників не тільки музичною творчістю, але і надихаючим контентом. Так, Віра веде онлайн-щоденник, де розповідає про свій стиль життя і ділиться корисними порадами, інформує Ukr.Media.

Нещодавно, Віра опублікувала навчальне відео на своєму youtube-каналі про те, як вона качає прес і докладно розповіла про вправи, які дозволяють отримати красивий животик. Не дивно, що відео дуже швидко стало популярним в мережі. Адже фігура Віри Брежнєвої дозволяє повірити в її компетентність не тільки в питанні схуднення, але і в питаннях боротьби зі зморшками.

Відеоролик, який Віра анонсувала у своєму Інстаграм виглядає дуже стильно і пізнавально. Вона не просто розповідає про те, які вправи виконує для того, щоб мати таку гарну фігуру, але і показує, супроводжуючи кожну дію своїми докладними коментарями.

Отже, дізнаймось, як качає прес Брежнєва.

"Це я показала один підхід. П'ять вправ. Краще зробити два підходи, а ще краще — три! Ваша Віра."

Варто відзначити, що всі вправи треба виконувати на твердій поверхні. Краще всього на підлозі.

Перша вправа

Лягаємо на підлогу і піднімаємо ноги під прямим кутом. Коліна не згинаємо.

Друга вправа

Це скорочення м'язів живота. Продовжуємо тримати ноги під прямим кутом і тепер «тягнемося вгору. За рахунок того, що п'ятами ми тягнемося вгору, сідниці піднімаються від підлоги, відбувається скорочення м'язів нижнього преса.

Третя вправа

Згинаємо ноги в колінах і піднімаємо в районі грудей. Докладніше дивіться на відео. Це дуже ефективна вправа, яка дозволяє опрацювати всі м'язи преса.

Четверта вправа

Не змінюємо позиції, тільки піднімаємо ноги вгору і трохи по діагоналі. За рахунок цього починають працювати косі м'язи преса, які у повсякденному житті не задіяні. Виконуємо вправу по 10 разів в обидві сторони.

П'ята вправа

Руки перпендикулярні підлозі, спина пряма, ноги зігнуті під прямим кутом. Алгоритм простий. Опускаємо руки — і одну ногу, піднімаємо руки- опускаємо іншу ногу.

Для повної картини, дивіться навчальне відео від Віри.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *