«Соло. Зоряні війни. Історії». Перші відгуки

Перші глядачі та критики, більшість з яких встигли побачити картину ще на попередніх показах, в цілому відгукуються про неї схвально. Вони називають її космічним вестерном і порівнюють з культовим серіалом «Світлячок». Хоча все могло закінчитись і не так добре. Адже зйомки постійно супроводжувались труднощами. У процесі довелося змінити режисера. Рон Ховард («Апполон-13», «Ігри розуму») зняв більшу частину фільму. Також ходили чутки, що виконавцеві головної ролі Олдену Калебу Еренбрайку прямо на знімальний майданчик запрошували викладача акторської майстерності. Очевидно, він зміг допомогти акторові, тому що молодий Хан Соло (цю роль виконував Харрісон Форд в оригінальних фільмах) виглядає живо та гармонійно, і знаменита крива посмішка Соло на місці, інформує Ukr.Media.

Прем'єра фільму відбулася в Каннах і порушила головне правило фестивалю. Відомо, що в Каннах існує дрес-код – смокінг для чоловіків та вечірнє плаття для жінок. Але цього року червоною доріжкою розгулював Чубака.

«Зоряні війни. Історії» – це відгалуження від головної сюжетної лінії, яка у новому поколінні була продовжена такими фільмами, як «Епізод VII: Пробудження сили» та «ЕпізодVIII: Останні Джедаї». Попереднім спін-оффом був фільм «Бунтар Один. Зоряні війни. Історії» з чарівною Фелісіті Джонс у головній ролі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *