Сім’я Віктора Павлика викликала поліцію через неприємний інцидент під час поїздки

За словами дружини Віктора Павлика, під час їхньої поїздки до Трускавця стався інцидент, який змусив їх викликати поліцію. В інстаграм Stories блогерка поділилася подробицями події, інформує Ukr.Media.

Катерина повідомила, що їм довелося звертатися до правоохоронних органів через розбите панорамне вікно в авто артиста. Невідомі кинули щось на дах дорогої машини Павлика, що призвело до руйнування скла. Оскільки музикант не відразу помітив ушкодження, точно встановити, коли і хто вчинив цю дію, виявилося практично неможливим.

«У ВП було панорамне скло і він не відкривав його, тому не одразу помітив, що воно розбите. Він відкрив його вчора для Міші. Той, хто зробив це, не замислюється про карму, і це сумно», — прокоментувала Катерина.

Автомобіль був застрахований, і Павлик зможе відшкодувати збитки за допомогою страхової компанії. Тому йому довелося звернутися до поліції, щоб офіційно зафіксувати пошкодження.

«Ми зібрали багато документів: подали заяву в поліцію, звернулися до страхової компанії, провели фотозйомку вин-коду машини, фотографували свідчення пробігу, а також надали техпаспорт, паспорт, свідоцтво про народження. На щастя, у нас є надійна страхова компанія», — наголосив співак.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *