Принц Вільям вперше прокоментував стан здоров’я Кейт Міддлтон

Стан принцеси Уельської ось уже кілька місяців на вустах якщо не у всіх, то у багатьох ЗМІ та користувачів Мережі. І дивуватися тут нема чому. Адже діагноз королівської особи довгий час тримався у суворому секреті. А тому, що зовсім не дивно, сьогодні в центрі уваги будь-яка новина про невістку короля. Так, принц Вільям висловився про здоров'я Кейт Міддлтон у розмові з журналістами та мешканцями графства Дарем. Що ж розповів спадкоємець престолу про дружину?

Несподіваний діагноз

Втекла подалі від королівських обов'язків, не витримала зрад чоловіка і навіть отримала нервовий зрив… Кількість конспірологічних теорій про те, куди зникла Кейт Міддлтон, зростала не щодня, а щогодини. На щастя, жодна з них так і не виявилася правдивою. Проте новина про стан принцеси Уельської все ж таки стала ударом для її вірних шанувальників, інформує Ukr.Media.

У справу втрутилася сама Кетрін. Так, 22 березня Кенсінгтонський палац опублікував у соціальних мережах офіційне звернення принцеси. Дружина принца Вільяма зізналася, що в січні під час планової операції на черевній порожнині у неї виявили недугу, пов'язану з онкологією. Зізнаватися про це раніше Міддлтон не хотіла з однієї простої причини. Річ у тім, що її діагноз приховували навіть від дітей, щоб не засмутити молодшого Луї напередодні дня народження.

Як би там не було, але Кетрін отримала колосальну підтримку не лише від членів королівської родини, а й від своїх шанувальників. Однак, безумовно, насамперед її підтримує саме чоловік. Останній, до речі, нещодавно відкрив завісу таємниці про стан дружини. Так, принц Вільям побував у Сихемі, графство Дарем. Спадкоємець престолу відвідав офіс компанії Low Carbon Materials, яка стала фіналістом його премії Earthshot Prize 2022 року.

Принц Вільям про здоров'я Кейт Міддлтон

І, звичайно, серед присутніх були ті, хто турбується про Кетрін. А тому у якусь мить пролунало відповідне питання. Що цікаво, спадкоємець престолу не став вдаватися до подробиць. Проте його відповідь була дуже обнадійливою. "Все добре спасибі. Ми з усім чудово справляємося", — зізнався принц Вільям, говорячи про здоров'я Кейт Міддлтон.

Зіткнутися з онкологією довелося і самому королю. Монарх, як і його невістка, також змушений був бути відсутнім на прийомах та заходах якийсь час. Проте наприкінці квітня Чарльз все ж таки повернувся до обов'язків. При цьому, що цілком очікувано, чималу увагу чоловіка на сьогоднішній момент привертає все, що пов'язане з його становищем.

Так, 30 квітня Чарльз разом із Каміллою відвідав онкологічний центр Macmillan у Лондоні. До речі, короля оголосили покровителем Cancer Research UK. Сам монарх, попри свій діагноз, залишається таким самим життєрадісним. Більше того, для першого офіційного виходу у світ через стільки часу він навіть одягнув одну з улюблених краваток, на якій зображені динозаври. Останній є подарунком на Різдво від принца Луї.

А тому, як ви напевно здогадалися, ситуація в королівській родині, навіть попри обставини, що склалися, дуже обнадійлива.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *