Одкровення Андрія Данилка про особисте життя. Тепер ясно чому він досі не одружений!

В мережі було багато роликів за участю Вєрки Сердючки. Її пісні співали за бурхливими застіллями і в караоке. Зірка повністю присвятила себе сцені, забувши про особисте життя, передає Ukr.Media.

Андрію Данилку зараз 44 роки, у нього немає дружини, ні дітей. Він дуже засмучений, що у нього немає люблячої родини. Андрій ділиться своїми переживаннями, йому не вдалося знайти людину, яка би сприймала його як люблячого і турботливого чоловіка, всі без винятку в ньому бачать блазня, а він просто хоче звичайного людського сімейного щастя.

Андрій каже, що потрібно було ще в юності обзаводиться родиною, з віком шансів стати щасливим стає все менше. В даний момент він звик жити один.

Данилко втомився від людей, бо всі хочуть щось у нього з'ясувати, про його почуття подумати ніхто не хоче, всі полюють за наживою. Андрій зізнався, що від самих затятих шанувальників він переховувався в лікарнях. Він боїться, що його хто-небудь впізнає на вулицях. Популярність йому не потрібна, так як він нею сповна вже наситився

Він занадто втомився від людей, свій страх він називає «справжньою соціофобією»і мріє про свою особисту закриту територію», де він зможе усамітнитися і побути наодинці зі своїми думками, ніяка публіка в цьому місці його не дістане. Журналісту він розповідає:

«Був час, коли я весь тиждень пробув на море: слухав лише чайок і шум прибою, засмагав під палючим сонцем і просто насолоджувався гарячим повітрям, природою навколо. Я так відпочив і заспокоївся, що спілкування з людьми стало знову приносити мені задоволення: я знову почав з усіма підряд спілкуватися і веселитися».

Андрій ніколи не був помічений з дівчатами, але тим не менш є одна, з якої йому приписували роман. Інна Білоконь разом з Андрієм Данилком будували успішну кар'єру, опрацьовували кожну деталь сценічного образу Вєрки Сердючки. А на сцені Інна грала роль мами Вєрки Сердючки. Але Андрій завжди заперечував їх відносини, так як Інна для нього була просто другом, з якою він дружив ще з шкільної лави. Андрій зізнається, що може поцілувати Інну хоч зараз або побути з нею в готелі. Крім того, за офіційними джерелами Інна заміжня.

Данилко каже, що до побутових речей він не пристосований. У нього є свій персонал: домогосподарка, водій.

Однак, він нікому не довіряє приготування їжі, готує він її тільки сам.

У знаменитості є абсолютно все: улюблена робота, друзі, колеги, але немає одного – коханої людини. Він прекрасно розуміє, що не купити любов ні за славу, не за гроші.

Однак, він вірить, що любов до нього нагряне, як грім серед ясного неба, як злочинець в темному провулку. І ми сподіваємося, що він стане щасливим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *