Маленька донька Емінема подорослішала і перетворилася на струнку красуню

У репера Емінема завжди були непрості стосунки з близькими йому жінками. Зі своєю дружиною Кімберлі Енн Скотт він то сходився, то розходився зі скандалом. Нелегкі у нього і відносини і з матір'ю Деборою Метерс. Інша справа – дочка Хейлі. Її репер дуже любить, навіть пісні присвячував, інформує Ukr.Media.

Зараз Хейлі вже двадцять три роки. Вона виросла в красуню з прекрасною фігурою. На її інстаграм підписано півтора мільйона чоловік. Але, незважаючи на те, що її батько – відомий виконавець, дівчина не має наміру пов'язувати своє життя з шоу-бізнесом. Для меншого ажіотажу навколо себе, Хейлі навіть взяла прізвище матері – Скотт.

Якщо зірковий тато в школі навчався погано, то його спадкоємиця закінчила Chippewa Valley High School з відзнакою. Ще й титул королеви краси з собою звідти прихопила.

Далі Хейлі продовжила навчання в університеті Мічигану, де вона вивчала психологію. До речі, у дівчини був величезний вибір, куди поступити. Найпрестижніші навчальні заклади були відриті для неї. Але вона вибрала цілком провінційний університет.

Про своє особисте життя дівчина воліє мовчати. Але відомо, що молодий чоловік у Хейлі є. Хлопця звуть Еван Макклінток. З ним донька репера познайомилася в університеті. На відміну від своїх батьків – відомих скандалістів, Хейлі веде себе скромно. Загалом, у Емінема донька виросла розумницею та красунею. Реперу є ким пишатися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *