Цитати про осінь відомих людей, від яких стає трішечки тепліше

Френсіс Фицджерльд писав: «З першим осіннім холодком життя почнеться спочатку». Чи це не причина полюбити осінь вже прямо сьогодні?

Тадеуш Яшевич

«За що я люблю осінь? За це загальне умиротворення. За тишу, спокій, безмовність. За це відчуття реальної нереальності, ніби все навколо завмерло, час зупинився, а ти стоїш, вдихаєш морозне, освіжаюче колюче повітря, і на душі так тихо… немов решти світу разом з його проблемами і суєтою раптом не стало»

Ельчин Сафарі

«Осінь – єдиний час року, який вчить»

«Восени завжди легко думається, і вічність, забувши час і простір, втрачає напруженість думки, і щось тихе і сумне ллється в душу»

«… Добре, є осінь, вона ніжно і акуратно готує нас до холодів. Улюблена осінь. Час роздумів, рук у кишенях, глінтвейну вечорами і приємної меланхолії…»

Синтія Барнетт

«Сонце і вітер і справді надихають. Але дощ бере верх. Хіба хтось мріє танцювати в пилу? Або цілуватися на сонці?»

«Осінь – пора року, коли люди повинні зігрівати один одного… Своїми словами, своїми почуттями, своїми губами… І тоді ніякі холоди не страшні…»

Рей Бредбері

«Жовтень! Боже, це мій улюблений місяць, готовий його поїдати, вдихати, втягувати запахи. Ах, цей бунтівний і сумний місяць. Дивись, як від зустрічі з ним зашуміло листя. У жовтні світ охоплений полум'ям…»

Олександр Пушкін

«Осінь – це час пити чай, їсти печиво і закохуватися в нову книгу. Час будувати теплий будинок з ковдри і читати добрі книжки», інформує Ukr.Media.

«І з кожною осінню я розцвітаю знову»

Олена Ларіна

«Восени якось особливо хочеться жити, і тремтячі від туману вулиці здаються розчиненими в часі…»

Шарлін Харріс

«Перший подих осені – просто щастя після спекотного і спекотного літа»

Хел Борланд

«У осені є два безпомилкових звука… Шум хрусткого листя, гнаного поривчастим вітром вздовж вулиці, і скоромовка зграї мігруючих гусей»

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *