Чому Том Круз забороняв Ніколь Кідман приходити на весілля їхнього сина

Акторська пара перебувала в шлюбі з 1990-го по 2001 рік. З чуток, подружнє життя цих двох було далека від казки. Але головною причиною розриву відносин стали релігійні погляди Тома. І як би Ніколь не намагалася вберегти дітей від його впливу, всі її зусилля виявилися марними після того, як право опіки над нащадками отримав їх батько. Відтоді пройшло вже понад 20 років, а вони донині беззаперечно підкоряються його волі. І часом це виходить за рамки нормальності. Як, наприклад, у випадку, коли Круз заборонив Кідман приходити на весілля їхнього прийомного сина, інформує Ukr.Media.

Чи правда, що Круз заборонив Кідман приходити на весілля їхнього сина?

Захистивши дітей від матері і взявши їх повністю під свій вплив, американський актор зміг звернути спадкоємців у свою віру. Так, Коннор і Ізабелла стали парафіянами церкви саєнтології — закритої громади з жорсткою релігійною ієрархією, в якій всі підкоряються старійшинам. Без їх згоди не приймається жодне важливе рішення, в тому числі і питання одруження.

Не дивно, що обраниця Коннора також є прихильницею релігійної течії. Причому досі невідомо, чи знайома вона з його матір'ю, адже Кідман на їхньому весіллі не було. Крім того, якщо вірити інсайдерам, саме Круз переконав сина провести церемонію без її участі.

"Том не хотів навіть бачити її, оскільки вона заперечує те, у що вони вірять. До того ж він вважає, що Ніколь залишилася в далекому минулому і його сім'ю з нею більше нічого не пов'язує", — пояснило джерело.

Інформатор з оточення актора підкреслив, що для Коннора слова батька — це закон: «він повністю підтримав рішення Круза. Ще не було такого, щоб він його не послухався». Попри те, що така обставина справ дуже засмучує Ніколь, своїх дітей вона не засуджує і приймає їх вибір.

"Вони вже дорослі і в силах приймати рішення самостійно. Ізабелла і Коннор зробили свій вибір — пішли по стопах свого батька. Ну а моє завдання як матері — продовжувати любити їх. Неважливо, чим займається дитина. Я все одно буду любити її і завжди відкрита до спілкування", — говорить актриса.

Не мама, а просто Ніколь

Але 27-річний Коннор, судячи з усього, все ще не готовий вийти з нею на зв'язок. Більш того, він не вважає її своєю матір'ю, а звертається до Ніколь просто на ім'я. "Я ненавиджу це найбільше" — зізнається зірка. Вона також вірить, що колишній чоловік спочатку позбавив дітей права вибору на користь церкви, щоб потім використовувати їх для просування релігійних ідей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *