Чому різдвяна листівка Чарльза та Камілли розлютила людей

9 грудня 2023 року було представлено нову різдвяну листівку короля та королеви Сполученого королівства Великобританії. Здавалося б, монархи продовжили давні традиції та побажали всім щасливого Різдва. На жаль, більшість людей виявилися незадоволеними знімком Чарльза та Камілли. Більше того, їх навіть почали порівнювати з різдвяною фотографією принца Вільяма та Кейт Міддлтон із дітьми. Чим же так не сподобалася листівка короля і чому це далеко не перша критика?

Давні традиції

Щороку мільйони шанувальників британської королівської родини чекають того дня, коли буде опубліковано нову різдвяну листівку короля. І, поза всяким сумнівом, цей рік не став винятком. А тому вже 9 грудня в офіційних соцмережах Букінгемського палацу з'явився довгоочікуваний знімок Чарльза та Камілли. Щоправда, без критики не обійшлося, інформує Ukr.Media.

Але давай послідовно. Як відомо, для різдвяної листівки обирають кадр, який не був раніше опублікований цього року. Для британського монарха 2023 став серйозним випробуванням. Адже у вересні 2022 року Чарльзу довелося попрощатися з матір'ю Єлизаветою II, прийняти правління до рук і при цьому розібратися з молодшим сином.

У результаті вибір знімка для листівки ліг на час коронації Чарльза та Камілли. Так, шанувальникам представили портрет із Тронної зали Букінгемського палацу. Королева одягнена у відповідну сукню від Брюса Олдфілда. До речі, вишивка на ній є ручною роботою. Образ доповнила корона королеви Марії та накидка королеви-консорту. Що ж до монарха, то на ньому була королівська риза та Імператорська корона.

Різдвяна листівка короля

Здавалося б, листівка вийшла надзвичайно захоплюючою. На жаль, більшості шанувальникам британської королівської родини знімок припав не до душі. Так, одні вважають фотографію надто чудернацькою навіть для монарха. Адже багато хто пам'ятає скромність Єлизавети II, яка намагалася бути ближчою до народу. Інші ж не бачать обіцяної модернізації монархії. «Ми ніби у XVII столітті. Типова різдвяна листівка тих часів», — обурюються люди.

Що цікаво, це далеко не перша різдвяна листівка короля та королеви, за яку їх критикують. Приміром, слід згадати знімок 2021 року. Тоді ще принц та герцогиня постали у медичних масках на одному із заходів. Чарльз дбайливо допомагав своїй обраниці з її предметом індивідуального захисту. На жаль, чоловік робив це без рукавичок, нехтуючи гігієною та безпекою.

Та що там, навіть листівка принца та принцеси Уельських вийшла набагато сучаснішою. Звісно, й у них не обійшлося без казусів. Проте важливо відзначити думку інсайдерів з королівського палацу. Адже, за їхніми словами, таким помпезним знімком цього року Чарльз вирішив показати, що зовсім не думає відмовлятися від престолу. Адже, на його коронації були активісти руху «Not my King».

Але чи справді для цього слід було використовувати таку листівку? Чи, можливо, це знак того, що у 2024 році нам не варто очікувати серйозних змін у монархії?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *