Bomfunk МС’s зняли сучасний ремейк на легендарну композицію Freestyler на честь 20-річчя

Ми впевнені, цього чекали всі! Легендарний трек Bomfunk МС's Freestyler, який ось вже цілих два десятиліття нікого не залишає байдужим, отримав ремейк. Дивіться відео у нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

В цьому році виповнюється 20 років треку Freestyler групи Bomfunk МС's. І з цього приводу в Бельгії вирішили зняли ремейк.

Здійснив задумане бельгійський оператор зв'язку Telenet: вони зробили сучасну версію кліпу, який у 90-ті точно бачив кожен. Сюжет практично не зазнав змін, єдине, головну роль зіграла дівчина з дредами, а не хлопець. Та й знімали в Нідерландах, а не у фінському метро, як 20 років тому. Ось що про ремейк Freestyler говорить бренд-менеджер Telenet Наталі Рахбані:

Ми хотіли створити те, що дійсно дихає сучасною культурою. В оригінальному відео юнак керує світом за допомогою мінідіскового плеєра, а нова версія розповідає про дівчину, смартфон якої контролює розваги і музику.

Також у ролику можна побачити учасників групи: Раймонда Ебанкса, Ісмоїла Лаппалайнена і Яакко Саловаара. Пропонуємо вам оцінити новинку!

І оригінальна версія для порівняння.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *