Аніта Луценко відверто розповіла про наслідки невдалої операції

Аніта Луценко відверто розповіла про операцію, яка спотворила її живіт. Спортсменка поділилася фото до та після хірургічного втручання в інстаграм, інформує Ukr.Media.

Тренер розповіла, що операція була необхідна після пологів, оскільки у неї утворилася пупкова грижа. Зовні живіт виглядав нормально, але Аніта відчувала дискомфорт та біль.

«З'явилася пупкова грижа… Зовні все виглядало прийнятно. Але були біль і потреба в «лагодженні». Операція, начебто, нескладна. Я звернулася до хірурга і мені запропонували, що якщо ми вже заходимо через пупок, можна підшити діастаз. Це було завжди помітно під час тренувань преса. Тож питань про рішення «робити чи не робити» не виникало. Це не пішло саме собою», — поділилася Аніта.

Хоча тренер зважилася на операцію, щось пішло не так і результат виявився не тим, на що вона очікувала. Луценко була шокована зовнішнім виглядом свого живота і почала його приховувати.

«Наступні 5 років ви бачили мене в легінсах, натягнутих вище пупка. Купальники стали моїми вірними супутниками. Попри те, що мій живіт був моєю гордістю…», — розповіла тренер.

Поділившись своїми переживаннями, Аніта Луценко не змогла стримати сльози. Спортсменка зізналася, що це було для неї справжнім болем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *