23 найважливіші правила сучасного етикету, які повинен знати кожен

Однак не варто забувати, що поводитися шанобливо і поважати кого-небудь чи що-небудь — це різні речі. Ось список важливих речей, які необхідно враховувати, якщо мова заходить про етикет, інформує Ukr.Media.

1. Якщо ви не хочете платити за свого супутника в майбутньому поході в кіно або де-небудь ще, не вживайте слово «запрошую», замініть його на щось в дусі «давайте сходимо».

2. Не слід приходити в гості без попереднього дзвінка, але якщо це все ж сталося, то слід очікувати два варіанти подій. Вас або залишать у себе, або скажуть, що ось-ось збираються піти. У другому випадку це означає, що ваша поява не зовсім доречна.

3. Перебуваючи в компанії друзів або знайомих, намагайтеся не діставати свої електронні гаджети і як можна рідше сидіти, втупившись в екран смартфона — так ви показуєте свою неповагу і можливість проміняти увагу живих людей на стрічку новин.

4. Запрошуючи дівчину на побачення, не робіть цього в вигляді смс в соціальній мережі або месенджері. Краще просто зателефонуйте і запросіть голосом.

5. Чоловік ніколи не носив і не повинен носити жіночу сумку. В деяких колах закріпилася ідея, що це не так, що «носити жіночу сумку — це правильно і це хороший тон». Але ні. Чоловік не повинен носити жіночу сумку. В окремому випадку дозволено лише подати дівчині пальто або донести інший верхній одяг до вішалки.

6. При вітанні з боку вашого супутника з незнайомою для вас людиною, зробіть те ж саме.

7. Тримайте своє взуття в ідеальному стані.

8. Не розтягуйте телефонні розмови на нескінченні монологи і діалоги. Телефонна розмова — це одна справа, а для розмови відверто використовуєте живе спілкування. Якщо, звичайно, ви не перебуваєте з адресатом у тисячах кілометрів один від одного.

9. Прогулюючись зі своєю дамою, завжди пам'ятайте, що праворуч мають право ходити лише військовослужбовці, у яких може виникнути необхідність «віддати військове вітання».

10. Перебуваючи за кермом, поважайте людей поруч, особливо в дощову погоду.

11. У приміщенні жінка може знаходитися як в капелюсі, так і в рукавичках, зимові речі до цього випадку відношення не мають.

12. Ніколи не розповідайте малознайомим людям про ваш вік, добробут, будинок, віросповідання, ліки, любовні перипетії, подарунки, думки та бажання.

13. Проходячи до свого місця в кіно або театрі, прокладайте шлях обличчям до глядачів.

14. Першим у заклад входить той, хто платить. Якщо мова заходить про компанію, то першим йде ініціатор. Якщо ви йдете з дамою удвох, а двері відчиняє швейцар, то супутницю необхідно пропустити вперед.

15. Не чіпайте жінку без її бажання.

16. Помірність — ось про що потрібно думати, використовуючи духи.

17. Чоловік може закурити чи випити в присутності жінки лише з її дозволу.

18. Незалежно від положення, заходячи в приміщення, ви повинні вітатися першими.

19. Ніколи не читайте чужі листи і не розголошуйте свої.

20. У гонитві за модою пам'ятайте, що краще виглядати добре і не зовсім модно, ніж модно, але погано.

21. Якщо вас пробачили за проступок, ніколи не повертайтеся до закритої теми і не повторюйте одну і ту ж помилку знову.

22. Гучне спілкування або сміх, а також пильна увага вважаються вкрай некультурними, а часом і образливими.

23. Завжди дякуйте рідним, близьким і друзям, адже допомога саме цих людей йде від чистого серця.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *