Усе, що треба знати про інтервали між прийомами їжі

Суперечки на тему правильного харчування навряд чи закінчаться. У кожної людини є певна думка з цього приводу і переваги, інформує Ukr.Media.

Але, з якоїсь причини всі забувають про інтервали між прийомами їжі, а вони мають ключове значення.

Тому варто детально розібратися, скільки часу має проходити між прийомами їжі.

Основні принципи правильного харчування

Правильна організація прийому їжі — це важливо. Навіть якщо людина їсть корисні та дієтичні продукти, але робить це хаотично, ніякої користі не буде.

Фахівці рекомендують приймати їжу в ті самі години та дотримуватися кратності. А інтервали між прийомами мають ключове значення, адже організм встигає засвоювати корисні продукти й отримує максимум користі.

Правильний режим харчування дає змогу підтримувати нормальний апетит. З часом організм звикає до інтервалів, тож покращується його робота, а багато процесів відновлюються. Гірше, якщо йдеться про хаотичне харчування, у цьому разі послаблюється організм та імунна система.

Оптимальні проміжки

Оптимальний час — 3-4 години між прийомами їжі. Ніхто не говорить, що після закінчення цього терміну необхідно повноцінно харчуватися.

Банального перекусу протягом дня буде достатньо. Якщо перерва тривала, відчуття голоду посилюється, через це людина починає переїдати, навіть не усвідомлюючи цього.

Чому важливі перекуси

Сучасна людина не може повноцінно харчуватися протягом усього робочого дня. Є просте рішення: необхідно додавати у свій раціон перекуси. Вкрай важливо, щоб перекуси здійснювалися в певний час стабільно.

У цьому разі організм братиме енергію, щоб продовжувати робочий день. Критично, якщо людина все життя вживала їжу в певний час і різко відмовилася від неї, через це організм відчуватиме серйозний стрес.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *