Три продукти, які виводять отрути з організму

Лікарі пояснили, які продукти допомагають оздоровити організм шляхом виведення шлаків і токсинів. Знаючи їх, можна планувати своє меню таким чином, щоб "запускати детоксикацію" в кожному прийманні їжі — починаючи з самого ранку, інформує Ukr.Media.

Щодня ми "споживаємо" токсини, які містяться в забрудненому повітрі, воді, їжі, побутових засобах, тютюновому димі, алкоголі і навіть деяких ліках. Детоксикація тут має вирішальне значення, підкреслили лікарі-токсикологи.

Серед продуктів, які допомагають детоксикації і виведенню токсинів, фахівці назвали яблука і авокадо, — доступні продукти для корисного сніданку. Так, з розм'якшеного авокадо можна готувати пасту для тостів, а фрукт буде відмінним десертом.

Авокадо містить мононенасичені жирні кислоти і глутатіон, які допомагають печінці виконувати свою основну дезінтоксикаційну функцію і блокують відчуття голоду, зазначили експерти.

Яблука ж багаті розчинною клітковиною (пектином), вітамінами і мінералами. Вони сприяють виведенню з організму солей важких металів, уточнили медики, зазначивши також позитивний вплив продукту на роботу кишечника.

Одним з найкорисніших продуктів для кишечника є вівсяна каша. Вона шляхом нерозчинної клітковини стимулює перистальтику кишечника, виводить токсини.

До речі, серед напоїв, що сприяють детоксикації, фахівці виділили чай з лимоном і хороший зелений чай. Останній багатий антиоксидантами, які борються з вільними радикалами в організмі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *